info@alpreduktor.com

+90 530 101 03 49

Alp Redüktör Artık Daha İletişimci

Alp Redüktör ailesi olarak şirket içi etkinliğimizi arttırmak, çalışanlarımızın kendilerini daha kolay ifade etmelerini sağlamak ve iş ortaklarımızla olan iletişimimizi daha kaliteli hale getirmek amacıyla bir dizi online eğitimler aldık. İçinde bulunduğumuz pandemi-kapanma koşullarında kendimizi bir sonraki tam açılma sürecine hazır hale getirmek ve sektörde daha hızlı adımlar atabilmek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

“İş Hayatında İletişimin Önemi” başlıklı eğitim “aynı dili konuşan insanlar değil aynı duyguyu paylaşan insanlar anlaşır” felsefesinin anlaşma yolunda doğru iletişimin önemini birkez daha kavramamızı sağladı.

Eğitimden Satır Başları

-iletişim; tüm canlılar için bir zorunluluktur.  Varlık bulduğu andan itibaren, doğası gereği “ihtiyaçlar” hiyerarşisini doğru yönetmek zorunda olan canlılar, özellikle de insanlar; bedenleriyle, sesleriyle hatta bazen sessizlikleriyle zorunlu olarak iletişim halinde bulunurlar.

-İş hayatında kendni tanı, karşındakini dinle, ihtiyaç ve talepleri anla doğru çözüm için fikir teatisi yap.

-iş hayatında iletişim sahnesine çıktığın zaman pasif bir izleyici kimliğine bürünme aktif, dinamik ve nazik bir başrol oyuncusu ol.