info@alpreduktor.com

+90 530 101 03 49

ALP REDÜKTÖR VE MOTOR

"Sadece Kalite"

ALP REDUKTOR

Redüktörler

PGR
Redüktörler

Alp Redüktör, PGR marka redüktörlerle endüstriyel süreçleri optimize eder. Yüksek kaliteli, dayanıklı ve enerji verimli redüktörler, makinelerin verimli çalışmasını sağlar. Alp Redüktör ile güvenilir çözümler.

ALP REDUKTOR

Redüktörler

NRW
Redüktörler

Alp Redüktör, NRW marka redüktörlerle endüstriyel verimliliği artırır. Dayanıklı, hassas ve yüksek performanslı redüktörler, makinelerin güç aktarımını optimize eder. Alp Redüktör güvencesiyle endüstriyel çözümlerde lider bir marka.

Redüktor

Alp Redüktör, geniş bir ürün yelpazesi sunarak endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için çeşitli redüktör çözümleri sunar.

Elektrik Motoru

Elektrik motorları, enerji verimliliği, düşük bakım gereksinimleri ve çevre dostu işleyişleri nedeniyle oldukça tercih edilirler.

Vibrasyon Motoru

Vibrasyon motorları, birçok endüstriyel uygulamada titreşimli hareket gereksinimlerini karşılamak için kullanılır.

Frenler

Bu fren statik kullanım sistemleri için tasarlanmıştır. 1500 devir/dakikanın altındaki hızlarda güvenle kullanılabilirler.

Alp Redüktör Güvencesi ile

Neden Alp Redüktör?

“Alanında uzman deneyimli kadrosuyla doğru ve hızlı çözümler sunar.”

Yüksek Kalite Ürünler

Tamir ve Bakım Hizmeti

Hızlı Teslimat

Bizden Haberler

Yeni Projelerimiz Çok Yakında

Birlikte Daha Güçlüyüz sloganıyla yola çıktığımız bu yolda, güçlü birlikteliklerin eğitim ve inovasyon ışığında çok çalışma ile kazanılacağını bilerek, her gün yeni projelerle yolumuza devam etmekteyiz. Geride bıraktığımız yılda küresel olarak yaşanılan her olumsuzluğun kara bulutlarına kapılmadan hızlıca ardımızda bırakarak

Devamını Oku

Alp Redüktör Artık Daha İletişimci

Alp Redüktör ailesi olarak şirket içi etkinliğimizi arttırmak, çalışanlarımızın kendilerini daha kolay ifade etmelerini sağlamak ve iş ortaklarımızla olan iletişimimizi daha kaliteli hale getirmek amacıyla bir dizi online eğitimler aldık. İçinde bulunduğumuz pandemi-kapanma koşullarında kendimizi bir sonraki tam açılma sürecine hazır

Devamını Oku

Alp Redüktör Artık Bursa Niltim’de

Alp Güç Aktarma Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. (ALP Redüktör) AYDIN/Efeler’de açtığı şirkete bir adres daha ekledi. BURSA/Niltim (Nilüfer)’deki bu yeni nokta ile şirket özellikle Marmara Bölgesinde daha hızlı ilerlemeyi hedefliyor.  1Nisan 2021 de resmi olarak açılışı yapılan yeni bina Alp Redüktör

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Teslim süresi stok durumu ve özel istekler çerçevesinde değişebilir.

0224 443 43 93 numaralı hattımızdan hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@alpreduktor.com adresinden göndereceğiniz mesajlar en kısa sürede cevaplanacaktır.

Alp Redüktör olarak, satışını yapmış olduğumuz Redüktör ve ekipmanların sürekli olarak hizmet verebilmesi amacı ile satış sonrası hizmet, servis, bakım ve onarım konularına büyük bir önem veriyoruz. Servis hizmetlerini ve yedek parça desteğini, hızlı ve kaliteli yaparak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyoruz. Tamir ve bakım hizmet süremiz pandemi üretim koşulları nedeniyle değişkenlik göstermektedir.